7-Data Recovery Suite

Veri Kurtarma Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 29.95$
  • Boyut 2.55 MB
  • Sürüm 2.2
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici 7-Data Recovery Software

7-Data Recovery Suite indir. Yardımcı Programlar ve Araçlar kategorisindeki bu program Windows (PC) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınızda kullanılması için geliştirilmiş olan 7-Data Recovery Suite oldukça gelişmiş özelliklere sahip ve kullanımı kolay bir veri kurtarma programıdır.

7-Data Recovery Suite Ne Yapıyor?

7-Data Recovery Suite hiç bir şarta bağlı kalmadan, profesyonel bir şekilde yanlışlıkla silinen dosyaları, kayıp yada sizin bilginiz dışında silinen dosya, fotoğraf gibi verilerinizi kurtarır.

Program ile bilgisayarınızdan hata ile sildiğiniz verileri kurtararak geri getirebileceğiniz gibi hafıza kartları ve flash disklerinizde bulunan kayıp yada silinmiş dosya, fotoğraf gibi verilerinizi de kurtarabilirsiniz. Hemen hemen her koşuldaki dosyaları kurtarabilecek yeterliliğe sahip olan 7-Data Recovery Suite sadece silinen dosyaları değil ayrıca hasar görmüş veya biçimlendirilmiş sabit disk, kayıp yada silinmiş bölüm, bellek kartı gibi medya aygıtlarının da onarılmasını sağlamaktadır.

7-Data Recovery Suite programının şu an incelemekte olduğunuz sürümü deneme amaçlı olduğu için sadece 1 GB veri kurtarmanızı sağlamaktadır. Yazılımdan memnun kaldığınız takdirde üreticinin resmi sitesinden lisans satın alarak, sınırsız kullanıma sahip olabilirsiniz.

Son sürümü ile birlikte Polonyaca, Macarca ve Rusça desteği eklendi.

7-Data Recovery Suite indir